جشنواره فرصت های شغلی روشنا سال 95

افتتاحیه سومین جشنواره فرصت‌های شغلی«روشنا» باحضور مدیران 23 شرکت از بخش های مختلف، بازرگانی، خدماتی و تولیدی،اساتید دانشگاه و دانشجویان و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سالن آمفی تاتر دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

درابتدای  این مراسم دکتر لعیا الفت رییس دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه سخنانی  در راستای تعامل دانشگاه و جامعه، شناخت جامعه و صنعت و استفاده از توان دانشگاه برای حل معضلات صنعت و جامعه و درادامه این مراسم دکتر مهدی الیاسی معاون سیاست‌گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سخنرانی ایراد کردند و در ادامه این مراسم دکتر شجاع احمدوند معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علامه و عضو هیات مدیره شرکت گلدایران، حاج آقا تنهایی سخنرانی نمودند.

در نهایت  بعد برگزاری مراسم با حضور مسئولان دانشگاه و شرکتهای حاضر در جشنواره، غرفه های جشنواره افتتاح گردید و دانشجویان و اساتید از این غرفه ها بازدید نمودند.

 

در روزدوم جشنواره شرکت‌های الدوزگشت، سولیکو، ایرسا و جهاد دانشگاهی ، کارگاه‌های آموزشی خود را برای دانشجویان برگزار کردند. 

در بعد از ظهر روز دوم جشنواره، مسابقه ی سخنران حرفه ای با حضور پورشور دانشجویان برگزار شد که از بین 10 نفر راه یافته به این مسابقه تعداد 3 نفر با رای داوران و یک نفر با رای حضار موفق به دریافت جایزه نهایی شدند

صبح روز سوم دانشجویانی که تاکنون موفق به بازدید از غرفه های جشنواره نشده بودند با حضور در غرفه ها، رزومه خود را به شرکتهای متقاضی تحویل داده و یا فرم های اطلاعاتی آنها را تکمیل نمودند.

یکی از اتفاقات متمایز این جشنواره نسبت به جشنواره های پیشین، حضور 4 شرکت در جشنواره بود که با  همت و تلاش دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه علامه طباطبایی اتاسیس شده بودند و در روزهای برگزاری این جشنواره اقدام به جذب دانشجویان و کارآموزان از بین دانشجویان و دانش آموختگان همین دانشگاه نمودند.

 

مراسم اختتامیه در بعد از ظهر روز سوم با اجرای زنده گروه موسیقی دانشگاه آغاز گردید.

 

سپس با ارائه گزارشی توسط دکتر گودرزی از روند برگزاری جشنواره و  سخنرانی دکتر قاضی نوری ادامه یافت

 در ادامه ریاست محترم دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخته و به نمایندگان شرکتهای حاضر در جشنواره، تندیس و لوح تقدیر اعطا کردند.

در نهایت جوائز مسابقه سخنرانی حرفه ای به برندگان مسابقه تعلق گرفت.

 

تیم اجرایی جشنواره 95

 

 

 

حامیان جشنواره 95