جشنواره فرصت های شغلی روشنا سال 93

 

جشنواره فرصت های شغلی روشنا برای اولین بار، در تاریخ ۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ در دانشکده مدیریت دانشگاه علّامه طباطبائی برگزار شد. که در این جشنواره تعداد 9 شرکت به معرفی فرصت های شغلی موجود به دانشجویان و دانش آموختگان حوزه مدیریت و حسابداری پرداختند.

تیم اجرایی متشکل از تعدادی از دانشجویان دانشکده بود که پس از تعیین شروع و تقسیم وظایف شروع به همکاری کردند. و با برنامه ریزی های مختلف غرفه ها برپا گردید و محل استقرار شرکت ها مشخص شد.

از ابتدای روز برگزاری جشنواره هر شرکت در غرفه خود با دانشجویان علاقه مند در تعامل بود و ساختار ، اهداف و شرایط خود را برای استخدام اعلام می کرد.

در روز اول در حاشیه ی مراسم، کارگاه رزومه نویسی برگزار گردید در ادامه مدیر عامل محترم شرکت شاتل  به ایراد سخنرانی پرداختند. از دیگر برنامه های جشنواره ی روشنا سخنرانی مدیران عامل شرکت های یونیلیور و آیسک بود که در آن به انتقال تجربیات و ارائه ی پیشنهادات خود به دانشجویان پرداختند و این سخنرانی ها با استقبال و اشتیاق فراوان مخاطبین مواجه شد.

در پایان نیز گزارشی به صورت کلیپ که توسط دانشجویان تهیه شده بود  نمایش داده شد و اجرای موسیقی زنده توسط دانشجویان حسن ختام جشنواره بود.