• اطلاعیه های آموزش

 اطلاعیه تکمیل پرسشنامه ارزشیابی استادان و دریافت کارت ورود به جلسه‌ی امتحان

دریافت کارت ورود به جلسه‌ی امتحان پایان ترم (نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95)، به صورت اینترنتی می باشد.

مقتضی است دانشجویان محترم از تاریخ 96/03/09 لغایت  96/03/19 با مراجعه به سیستم آموزشی دانشگاه (سما)، نسبت به تکمیل پرسشنامه های ارزشیابی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 اقدام نموده و پس از تکمیل فرم‌های مزبور، یک هفته قبل از آغاز اولین امتحان خود نسبت به دریافت کارت اینترنتی ورود به جلسه‌ی امتحان اقدام نمایند.

بدیهی است دریافت کارت ورود به جلسه‌ی امتحان منوط به تکمیل پرسشنامه های ارزشیابی می باشد و دانشجویان فاقد کارت آزمون حق شرکت در جلسات امتحانی را نخواهند داشت.

** دریافت کارت ورود به جلسه امتحان بعد از تاریخ 96/03/19، امکان پذیر نمی‌باشد.

 

                                                         مدیریت برنامه ریزی آموزشی، نظارت و سنجش دانشگاه


 

قابل توجه دانشجویان مقطع دکتری ورودی 95

به اطلاع می رساند دانشجویان ورودی 95 موظفندمطابق شیوه نامه آموزشی و پژوهشی مصوبه سال 94 کاربرگ شماره 1و2 را همزمان حداکثر تا  نیمه اول اردیبهشت ماه سال جاری جهت بررسی    به گروه ارائه ، وحداکثر تا پایان نیمسال به تصویب گروه رسانده باشند.

                                                                            معاونت آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشکده


 

 

به اطلاع اساتید و دانشجویان محترم می رساند:

 

با توجه به تغییر ساعت فصلی و تداخل با اذان، کلیه کلاس های  ساعت 13:00 با 15 دقیقه تاخیر در ساعت 13:15 برگزار می گردد.

 

اداره آموزش دانشکده مدیریت و حسابداری


 

 

اطلاعیه

          به اطلاع می رساند کلیه دانشجویان متقاضی میهمانی یا انتقال بایستی با اطلاع کامل از شرایط آیین نامه و دستورالعمل اجرایی و اطلاعیه های مندرج در سایت اداره کل امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فرم درخواست خود را از اول اردیبهشت ماه لغایت سی و یک اردیبهشت ماه در سامانه خدمات آموزشی وزارت متبوع ثبت نمایند.

   لازم به ذکر می باشد دانشجوی متقاضی میهمانی بایستی لیست دروس انتخابی خود را پس از تائید اداره آموزش دانشکده درسامانه خدمات آموزشی ثبت نماید.

توجه :

      * صرفا تقاضاهای ثبت شده در سامانه نقل و انتقال وزارت متبوع مورد بررسی قرار می گیرد و به درخواست های فیزیکی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

     * تقاضاهای تمدید میهمانی دانشجویان صرفا در صورت موافقت دانشگاه مبدا و کسب میانگین تعیین شده در کمیسیون بررسی موارد خاص مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

     * نتایج نقل و انتقالات در زمان مقرر در سامانه میهمان و انتقال درج خواهد شد و دانشگاه از پاسخگویی حضوری به متقاضیان معذور می باشد.

 

مدیریت خدمات آموزشی


قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی

احتراما امتحان درس اندیشه اسلامی 2 با توجه به تداخل زمانی با شب قدر، در تاریخ 96/03/30 ساعت 15:30 برگزار می گردد. دانشجویانی که درس فوق را در نیمسال جاری ( دوم 96-95) اخذ نموده اند. لازم است جهت دریافت تاییدیه انتخاب واحد مجدد به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایند.

اداره آموزش


 

 

قابل توجه دانشجویان ورودی 95 مقطع دکتری

به اطلاع می رساند طبق آیین نامه آموزشی لازم است تا پایان ترم سوم و قبل از آزمون جامع نسبت به ارائه گواهی معتبر زبان مورد تایید دانشگاه علامه طباطبائی به واحد تحصیلات تکمیلی اقدام نمایند.

 عواقب ناشی از عدم ارائه به موقع گواهی  جامع  در زمان تعیین شده متوجه خود دانشجو خواهد شد.

 باتشکر

 معاونت آموزشی وتحصیلات تکمیلی


قابل توجه دانشجویان ورودی 95 مقطع دکتری

  پیرو اطلاع رسانی وتعهد کتبی اخذ شده به اطلاع می رساند لازم است طبق شیوه نامه نسبت به ارائه  به موقع کاربرگها طبق زمان تعیین شده اقدام نمایید . در صورت عدم ارائه به موقع کاربرگها وتصویب پروپزال عواقب ناشی از آن متوجه خود دانشجو خواهد شد .

باتشکر

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی


قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی 1394

پیرو اطلاع رسانی قبلی و تعهد کتبی اخذ شده  ، به اطلاع می رساند که طبق شیوه نامه جدید سال 1394 لازم است نسبت به ارائه به موقع کاربرگها از کاربرگ شماره ( 1 )الی کاربرگ شماره (4) تاپایان ترم سوم به تحصیلات تکمیلی دانشکده اقدام شود. لذا ضروری است با مطالعه دقیق شیوه نامه نسبت به رعایت آن طبق زمان بندی اقدام نمایید.

          مسئولیت عواقب ناشی از عدم ارائه به موقع کاربرگها بر عهده دانشجو خواهد بود  . 

 باتشکر

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی 


قابل توجه دانشجویان دکتری ورودی 1393

باتوجه به اطلاع رسانی آئین نامه دکتری ورودی 93 در زمان ثبت نام و تعهد کتبی مبنی بر اجراء آئین نامه در دوره تحصیل وتصویب پروپزال حداکثر تاپایان ترم سوم ، به اطلاع می رساند حداکثرمهلت ارائه پروپزال نیمه شهریور سال جاری خواهد بود . مراحل بعدی طبق شیوه نامه جدید دکتری ( سال94) بوده ولازم است طبق ماده 9 کاربرگها تکمیل و سمینارها ارائه شود.

در ضمن در صورت عدم ارائه و تصویب به موقع پروپزال و کاربرگها عواقب ناشی از آن متوجه خود دانشجو خواهد بود .

 با تشکر

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی


اطلاعیه 

1.با سلام و احترام ، به استحضار می رساند با توجه به مشکلات ایجادشده در انتخاب واحد دروس معارف اسلامی  در برخی از دانشکده ها بر اساس آئین نامه نهاد رهبری در دانشگاه ها ، استثناً فقط در این ترم دانشجویان  تمام دوره ها  می توانند حداکثر چهار واحد از دروس معارف اسلامی را انتخاب نمایند درباره ترم های آتی در جلسه ای در این باره تصمیم اساسی خواهییم گرفت ، خواهشمند است اقدام و دستور مقتضی را مبذول فرمائید.

 2. با سلام واحترام ، پیرو نامه شماره 3/78307مورخ 95/9/13به استحضار می رساند براساس پیشنهاد مدیر محترم گروه آموزشی معارف اسلامی دانشجویان مجاز خواهند بود از نیمسال سوم حداکثر دو درس از دروس معارف اسلامی را اخذ نمایند .


 اطلاعیه در مورد دروس اختیاری

با سلام و احترام، به پیوست  نامه شماره 2/208952 مورخ 95/9/22 وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در خصوص نحوه ارائه برخی دروس اختیاری جهت استحضار ارسال می گردد.

ضمنا با عنایت بر صفر واحدی شدن درس مهارت های زندگی دانشجویی خواهشمند است دستور فرمایید به دانشجویانی که این درس را انتخاب نموده اند اطلاع رسانی گردد تا در صورت تمایل و مازاد بر سقف واحدهای دوره نسبت به اخذ این درس اقدام نمایند. 


زمانبندی انتخاب واحد و حذف و اضافه نیمسال دوم 96-95

کارشناسی

 

انتخاب واحد

حذف و اضافه

ورودی سال 92 و ماقبل

9 بهمن ماه

23 بهمن ماه

ورودی سال 93

10  بهمن ماه

24 بهمن ماه

ورودی سال 94

11 بهمن ماه

25 بهمن ماه

ورودی سال 95

12 و 13 بهمن ماه

26 و 27 بهمن ماه

ثبت نام میهمان

16 بهمن ماه

-----------------

 

کارشناسی ارشد و دکتری

 

انتخاب واحد

حذف و اضافه

ورودی سال 92 و ماقبل

9 بهمن ماه

-----------------

ورودی سال 93

10  بهمن ماه

-----------------

ورودی سال 94

11 بهمن ماه

-----------------

ورودی نیمسال اول 95

12 و 13 بهمن ماه

-----------------

ورودی نیمسال دوم 95

توسط دانشکده ذیربط انجام می‌گردد

-----------------

 

توجه:

انتخاب واحد از ساعت 7 صبح الی 7 بعدازظهر می‌باشد.

 

         شروع کلاس‌ها : 16 بهمن ماه 


قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی

ضمن آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان گرامی، موارد ذیل در خصوص انتخاب واحد می بایست رعایت گردد:

تذکر مهم

1-    کلیه دانشجویان به صورت تمام وقت محسوب شده و موظف می باشند دروس ارائه شده ترم را در هر روز و ساعت هفته، طبق جدول انتخاب واحد، در پروفایل آموزشی خود اخذ نمایند.

2-    انتخاب واحد صرفا از طریق سیستم آموزشی سماء و توسط شخص دانشجو به صورت اینترنتی در زمان تعیین شده انجام می پذیرد، مراجعات خارج از ضوابط به اداره آموزش غیر قابل بررسی می باشد.

ضوابط و مقررات انتخاب واحد

1-    حداقل واحد انتخابی در هر ترم ، 12 واحد درسی می باشد.

2-    دانشجو موظف است طبق برنامه  8 ترم، دروس خود را اخذ نمایدو از انتخاب واحد دروس ترم های بعد اجتناب نماید، در غیر اینصورت عواقب ناشی از آن بر عهده دانشجو می باشد.

3-    رعایت اخذ دروس پیش نیاز الزامی است.

4-    دانشجویان مشروط در ترم ماقبل(معدل زیر 12)، حداکثر 14 واحد درسی می توانند اخذ نمایند.

5-    در زمان حذف و اضافه، دانشجو فقط می تواند با مراجعه به سیستم آموزشی خود، دو درس حذف، دو درس اضافه و یک درس تغییر گروه بدهند و بیش از آن به هیچ وجه امکان پذیر نیست. (حذف و اضافه، اینترنتی و فقط توسط شخص دانشجو انجام می پذیرد. مراجعات غیر ضروری به اداره آموزش غیر قابل بررسی می باشد.)

  6- فقط دانشجویانی  مجاز به اخذ بیش از 20 واحد درسی می باشند که در ترم ماقبل معدل بالای 17 را کسب کرده باشند.           

اداره آموزش


بـاسـلام و احـتـرام ، به پيوست بخشنامه معاونت اموراساتید و دروس معارف اسلامی در دانشگاه ها جهت دستوراقدام لازم ارسال مي گردد .

بخش نامه از لینک زیر قابل دانلود می باشد.


کمک هزینه استعدادهای درخشان  کارشناسی  95-96 

    بـاسلام و احترام ، به پیوست فهرست اسامی دانشجــویان استعــداد درخشان دوره کارشناسی رشته های مختلف تحصیلی ارسال می گردد . خواهشمند است بر اسـاس بند 4 مـاده 4 آئین نــامه طـرح تشکیل دفتر استعــدادهای درخشـان و مبلغ درج شده در لیست ارسالی ، دستور فرمایید به هر یک از دانشجـویان مورد نظر ، کمک هزینه تحصیلی برای نیمسال اول سال تحصیلی 96-95  پرداخت گردد.